Prezentownik Świąteczny

Szukasz prezentu na Święta?

Chcesz sprawić przyjemność najbliższej Ci osobie?

Nie masz pomysłu co to ma być?

Mamy coś dla Ciebie!

Prezenty dla każdego

W Outlet Lublin znajdziesz prezenty dla każdego, niezależnie od jego wieku, zainteresowań i budżetu. Oferujemy produkty dla kobiet, mężczyzn, dzieci, a także akcesoria i dekoracje.

Zawsze niskie ceny

Zakupy w outletach to doskonały sposób, aby zaoszczędzić pieniądze. W naszych sklepach znajdziesz produkty z poprzednich kolekcji, wyprzedaże sezonowe oraz promocje specjalne.

Akcje promocyjne

W dniach 15-23 grudnia na korytarzach naszego centrum można znaleźć św. Mikołaja, który dopłaci do zakupów w wybranym sklepie. Znajdź Mikołaja i zgarnij 10% na zakupy.

W grudniu Outlet Lublin odwiedza sam święty Mikołaj!

W dniach 15-23 grudnia na korytarzach naszego centrum można znaleźć św. Mikołaja, który chętnie doradzi przy wyborze prezentów i dopłaci do zakupów w wybranym sklepie. Św. Mikołaj oferuje swoje hojne usługi każdemu, kto znajdzie go i zabierze jego specjalną szarfę.

Dopłata do zakupów jest jednorazowa, natychmiastowa, i wynosi 10% wartości paragonu wystawionego w wybranym sklepie.

Prószy śnieg, w radiu słychać coraz więcej świątecznych piosenek, a na ulicach pojawiają się błyszczące dekoracje. Święta są tuż za rogiem, a wraz z nimi czas intensywnego szukania prezentów i decydowania się, co finalnie podarujemy naszym bliskim. Z okazji świąt w naszych sklepach czekają dodatkowe promocje, specjalny zimowy asortyment oraz specjalna akcja świąteczna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej świątecznej akcji promocyjnej oraz z serią poradników, które pomogą znaleźć idealny pomysł na prezent.

Koniecznie sprawdź nasze pomysły na prezenty: